
Isključivanje nekog levog smetala iz bilo koje aktivnosti u kojoj je imao nameru da učestvuje u svrhu asistenta ili čega sličnog, a zapravo je toliki smotanko, i nakovanj bi pokvario.
-E, šta radiš? Meni nešto dosadno, ima šta da ti se pomogne?
-Ti da mi pomogneš? Tako spleten... Hvala ti lepo, al' pomozi - odmakni se, još ćeš neki kuršlus napraviti pa ću imati duplog posla!
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
lepo, lepo
Ih! :)
плаш! :))
+++
Ta hvala... :)
superiska!