
Opšte poznato je da je novac jako zaprljan. Dok ide iz ruku u ruku novac se prlja. Pare kojima ujutru kupujete hleb nekada su mogle pripadati matoroj kurvi koja je pušila kamiondziji koji nikada ne pere ruke nakon wc-a.
To je ono kada zaboravite novčanicu u dzepu farmerki pa ih bacite na pranje i nakon što se osuše pronađete je izbeljenu, izgužvanu i ispresavijanu na sto mesta. Ako još uspete da je uvalite nekoj kratkovidoj kasirki možete sebe smatrati uspešnim u pranju novca.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.