Pravilo pri priznavanju broja seksusalnih partnera, žene svoj broj prošlih partnera dele sa tri,a muškarci množe sa tri.
Muškarac: Ee sa koliko njih si ti bila pre mene?
Devojka: Dva samo,ali nisu bili baš nešto.Ti?
Mušlarac:(Bar šest,kurva,znao sam) Jaoo srećo moja, znao sam ja da ti nisi imala mnogo pre mene, ja sa tri devojke
Devojka:(Bio sa jednom ili nijednom, paćenik, znala sam) Vidi ti pastuva mog, bilo je tu i pet i šest, samo ti nećeš da priznaš , znam te.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Ovo sam vec cuo, dal bi film il serija ne secam se. Plagijat, -
Americka Pita, setih se.
Plagijat je zato što si ti čuo?
Bravo :D
ne, plagijat je zato sto si ti cuo, pa se pravis mudren.
sreca pa ti sve svoje definicije iz glave smisljas,zato ih i imas cak jednu i manite se mene i stavljajte svoje defke