
Немогуће. Пошто је опште познато да таксисти увек јуре као суманути да стигну на време да одбаце или покупе своју муштерију, наравно да се никад неће зауставити и пустити те да пређеш преко улице. На ограничења брзине и стоп знакове се уопште не обазиру.
- Знаш ли ону Катарину? Каква је овако, пошто ми по је по спољашњем изгледу бомбааа. Шта мислиш да ли би имао неке шансе код ње, а?
- Хахахахаха. ЛОЛ! ХАХАХАХАХАХА! Чекај. Добро. Океј. Па оваај мислим да не би имао никакве јебене шансе. Јеси ти погледао њу, па онда погледао себе? Пре би те они луди таксисти пустили да прођеш него што би ти збарио препичку као Катарину. Мани се бре празних прича. Ајде иди кући учи ову механику попадаћемо сутра као крушке на испиту.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
a nekad ne jure da pokupe ili odvezu mušteriju, nego su samo stoka...+
ma bježi neki dan me umalo ne zgazi jedan... imam taksifobiju :P
kreteni
ponos beograda....
kakav Beograd Novi Saaaaaaaad! :D
ne znam za ns, znam da su taksisti ponos beograda...
u Novom Sadu obratno
Еееееее, видећеш ти кад он положи механику. Има њега Катарина да јури. Лолололо
Hahaha moguće, moguće