
Način kupovanja karte u gradskom autobusu u Novom Sadu.
Starija žena ulazi na zadnja vrata u autobus, i pita mladića do sebe: Jel može preko veze karta do Sr.Kamenice? Od ruke do ruke, sve do vozača(gde se kupuju karte), i karta sa celokupnim kusurom, opet od ruke do ruke, pa sve do iste žene nazad.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Ви сте људи невероватно дисциплиновани, ја кад одем тамо као да сам у другу земљу отиш'о. То највише у превозу приметим
Samo je ovo malo outdated, jer je sad u toku akcija GSP-a ulaska isključivo na prednja vrata. Mada se po neki Miško i sažali kad je kiša, pa pusti ljude da uđu i na ostala vrata.
Par meseci unazad da, ali zadnjih 30 i više godina je preko veze u funkciji.
Znam, i ja sam često bio vezista u busu... :-)
+++
Slike haha :)
+
pljusnut si :)
Не кажем да су Новосађани поштенији, али мислим да у Београду та старија жена не би добила ни карту ни кусур назад:)
takmiči se na FIST-Vukajlija LAJVu
Hvala bok na obaveštenju, hvala svima.