Priča za sebe

Cortés 2012-01-16 18:39:42 +0000

Нешто или неко ко је посебан, сам свој човек (има их и који нису баш своји), а с'друге стране помало несхватљив за средину око себе. Неки би рекли чудак, други краљ, што га самим тим и чини занимљивијим на овај или онај начин за околину.

...
-Златана да исцимамо? Па добро да ли си ти нормалан? Лик је бре прича за себе, уср'о се у ћега прошле године...Е мани ме тих фазона, ако мислиш да ме ложиш..
-Ма не ложим те.....кеве ми!..
-----------------------------
-А и ови нови избори су тек прича за себе! Краде се више него икад, а прича тотално супротно. Јебем ти државу.

0
8 : 4

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.