
Ljigavac(u fizičkom, ne psihičkom smislu) od čoveka. Iz face mu lipti mast ko iz domaćeg bureka, a majonezare mu niču po faci ko kineske komune po blokovima. Faca mu je minirana, roditelji mu kao klincu nisu lupali šamare da mu ne bi eksplodiralo pola face.
Lokalna blajvskor bicuri: Si čula da se Sara smuvala sa malim Milančetom?
Neka druga random bicuri: Čekaj, jel misliš na onu grozotu od ljudskog bića, na onu rutavu malu čpast?
LBB: Upravo.
NDRB: Gde joj je pamet, nesreći! Ja sam čula da su mu dolazili na gajbu ljudi u crnom, da ga regrutuju za dukat.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Dobra hujane
Što si tako odvratan, decxko? lololo
A jebiga, moram s' vremena na vreme neku iskustvenu da napišem.
Iskustvenu? Ma daj bre, ne laži. lololo
Mesećka, prošlo me, sacam sexi.
Ma znala sam. Prosto imam neki osećaj da si skroz suprotnost ovoj slici što ti je na profilu, samo se kriješ iza tako ružnih avatara. lololo