
Натпис који некима од нас стоји годинама у доњем десном углу наше пиратске копије Виндоуса који смо одавно подесили на "Never update".
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
Мени оригинал Виндоус, али немам пуно меморије, па ми због сталног пристизања апдејтова стално искаче оно да ми понестаје простора na c:
Postoji rešenje i za to. U "Security center"-u u Control panelu sa leve strane imaš tekst "Change the way..." i tu isključuješ upozorenja Windowsa da ti ne radi antivirus, fajervol ili su ti isključeni apdejtovi ;)
Да, али ја бих хтио да ми пристижу апдејтови :-)
Вјероватно постоји неки начин да повећам меморију?
Иначе, ја немам појма о рачунарима. Озбиљно.