
Сушта супротност особе која размишља изван кутије. Четвртина осмине једне функционалне јединке. Остатак на тањиру човечанства. Некреативна, монотона, бледа сенка од човека. Прост чинилац. Кварк у маси једињења.
Психички и ментално ограничена на четири парчета картона залепљена заједно, оваква особа је на нивоу глупости еквивалетном левелу хероја угроженог дивљег нолајфера у Ворлд ов Ворцрафту. Извајан од лењости и свеопштег бола у било ком пределу тела за неку ситуацију, са прстохватом брзе интернет конекције, природно окружење му чине замагљени собичак са спуштеним ролетнама док год сунце обасјава његов прозор, пар слушалица које му је пазарио ћалац за вероватно више кинте него што ће он икада зарадити, и парче папира на којем је први и једини пут икада направио нешто иоле креативно: нацртао је рч, а сви су мислили да је то сунце.
Иако користи само покрајак собе у којем је кевина стара,али поуздана Пентиум тројка на четворку, довољно јака да покрене два програма и Гугл Хроум, без пада система, са кулером гласнијим од индустријског филтера, и хард диском пуним .јпг и .зип фолдерима(ћале воли да скида зиповану порњаву, да уштеди човек), њему не смета да запали једну испред монитора који светли к'о декорација на кући за Божић.
Идеал му је да што дуже може одложи основне физиолошке потребе, и искомбинује то са што већим временским размаком између два љуштења оклопника. Једини притисак који је икада неко извршио на њега био је када га је нека дебела, џангризава баба згазила у јавном превозу, и сјебала му малић и домалић. Академски, зна да изговори ту реч и није сигуран, али сумња да негде у соби има књигу која у наслову има реч ''академски''. Или беше ''македонија''. Није баш најбољи са памћењем, немојте му замерити.
Стајање у једној мирној тачки, без престанка. У томе је најбољи. Зен живот. Досадан и спор, али зен. Али опет, он о овоме свему нема ни појма.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
uuu kul.
Браво Чо.
Akademski...ili beše Makedonija?
BAHAHAHAHA.ha +
+
Uuuuu odlična!
+++