rupe na drumovima Srbije

dobra losha zla 2010-04-13 01:53:10 +0000

Jos jedan u nizu neiskoriscenih potencijala Srbije. Da za svaku dobijemo po evro, srbija bi bila Svjcarska i za Svajcarsku.
U nekom malom gradicu, mozda cak gorepomenute evropsle zemlje, posle silnih apela i prituzba gradjana, gradonacelnik se dosetio da na netu oglasi rupe na prodaju i sto je najlepse od svega prodate su.
Jos jedan dokaz nesposobnosti i neinventivnosi kod nas. Ako nisi u stanju sam da smislis nesti pametno onda bar to ukradi od drugih pa da svi budu zadovoljni, cak bi i ostala neka para da se proneveri.

0
44 : 12

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.