
Исто као и српско, само што не ексирате шљивку већ вотку. И само што чаша није од 0,5 већ од 2 децилитра. И што на крају чашу окренете наопачке да се види да сте искапили до дна!
Не покушавајте сами код куће!
За оне који би ипак да покушају, ево пар савета како да преживе:
1. Пре него што почнете, дубоко удахните и не испуштајте ваздух.
2. Саспите у једном гутљају садржај чаше у грло тако да вам текућина склизне директно у једњак. Никако не ексирајте у малим гутљајима, загрцнућете се!
3. Када завршите, обавезно нешто замезите, било шта: парче хлеба, сир, рибу, месо, само не воће и поврће.
4. Ма колико вас брат Рус наговарао, не упуштајте се у даље ексирање.
Живели!
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Пробала. Уууу...
Хахахха, супер
Pa bolje je nešto prije zameziti, inače će odmah sve izaći napolje. :))
Знам да није баш у духу Вукајлије, ал' рекох, хајде да напишем нешто дидактичко, можда неком некад и устреба...
Od mene plus, mada oni obično zameze kisele krastavčiće posle eksiranja vodke.
m-a-c-m
Може и пре, али они обавезно замезе одмах после ексирања, и то само два-три залогаја, јебем ли га зашто...
lakše nađu kisele krastavčiće nego limun...
е сд ћу пробам само да ископам неку жестину... није ли сигурније прво јести па пити, зарад равнотеже у стомаку :) ?
@Bulgakov
Vjerovatno da ubije onaj ukus. :)
Želja mi da odem u Rusiju i barem se jednom, kao oni, napijem.
+
@casperkaz
Da, u pravu si, mislio sam na svež zeleniš. Ali ipak (bar oni s kojima sam ja bio), radije će da prezalogaje nešto konkretno, a ako nemaju, može i turšija.
мени бре не би пријала туршија ... прво јако па онда и кисело, пре бих узела нешто "базно" типа леба, ал` ај да не улазим у науку :)
Свака боља од претходне. Браво ++++
Емпириста! Плус!!
Edukativno!