Večiti i nedostižni izazov za putare u Srbiji.
Može pakao da se prevrne, ali u narednih 50 godina u Srbiji se neće videti najobična nova šahta za kanalizaciju a bez da ona ili upada u otvor, ili štrči iz otvora, ili je slomljena, ili preasfaltirana sa ulicom, ili zapušena, ili da se klati kada auto pređe preko nje, ili su je jednostavno ukrali i prodali na otpadu.
Poučeni narodnim pesmama o gradnji Skadra na Bojani, jedini način da rešimo naše gradjevinske probleme je da redom ugradimo političare u temelje Koridora X, gde po zasluzi Mrkonjić može da dobije prvo počasno mesto.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
+++