![](/assets/vukajlija-8a1b5c1cfaa37915a8b4d51bf02b92cb0e9e1dd235e6e15aa94e201901a8c758.png)
Trenutno, najbolji kamerunski fudbaler, malo stariji nego što mu to u krštenici piše. Čovjek čiji vas lik neodoljivo podsjeća na glavu jagnjeta tek skinutog sa ražnja, koje je usput malo i zagorelo. Lice sa izbuljenim očima, koje se zbog znoja i tamnog tena presijava na vrelom afričkom suncu, je njegov zaštitni znak, ali i razlog zašto ga drugovi u klubu zovu "janjac božićar".
Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.
Psiholog · 20. Februar 2011.
хахахахах
добра +
mislim da ga niko u klubu tako ne zove..zovu ga gospodinom -
malo maste...
ma isti janjac jebote, mi ga u raji svi tako zovemo. ozbiljno. mozda nisam pravu sliku okacio, jebi ga, na ovoj bas i ne lici.
naravno da ga ne zovu tako, to se zove umjetnicka sloboda :-)