Šampon od koprive i breze

kao-znas 2013-12-05 04:43:24 +0000

Najaktuelniji kod starije populacije jer su nekad jugoslovenske firme ove šampone zaista proizvodile sa ekstraktima ovih plemenitih i blagotvornih biljaka za kosu. Danas je nešto drugačija situacija, ovakve šampone mućkaju raznorazne firmice od Vardara pa do Triglava, ali potrošači su ostali dosledni.
Prodaju se uglavnom u litarskim ambalažama, pa šampon može da ti potraje ceo ciklus slagalice. Od sastojaka ima So, boju, miris, vodu, i šibaj, možda uskoro počnu da ih pakuju i u kanistere.

Savka: Milutineeeeeeee!
Milutin: Aaa?
Savka: Konačno sam našla onaj, ovaj nije samo boja i voda!
Milutin: a
Savka: Aha! Evo već treći sat ispirem kosu, i još me pecka glava HA-HA
Milutin: Uzmi sad isperi sa brezom!
Savka: a-a sad ću... Lele kako prija sad breza... uf...
-Izlazi iz kupatila...-
Milutin: Savka!?!?
Savka: Šta je madafakeru!?
Milutin: 'de ti je kosa bre?
Savka: Pa isprala sam je.
Milutin: Auuu... boli te kurac ne moraš više ni da je pereš.
Savka: Kuku leleeeee jadna ja!...
Par sati kasnije
Milutin: E nikad nisam primetio da ličiš na Šabana Šaulića...

5
19 : 1
  1. Hahahahaha, ajoj:DDD Kad reče kanister, mislim da sam negde video pakovanje od 3 litra:D
    +++

  2. E nikad nisam primetio da ličiš na Šabana Šaulića...

    Хехех +++

  3. hahahahahaha, odličan primer!!!
    PLUS I ZVEZDA!!!

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.