
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Je li moguće da ovog nije bilo na Vuki??? +
I ja se baš začudio.
+
aaaaa Zabranjeno pusenje! +
Ovaj edoo samo šanira stihove. :)
Izvini,neću više nikad.
http://www.youtube.com/watch?v=bkctOPUI8Fw evo ti malo dobrih da učiš malo i bosanskog :D
Haha, pa to je samo primjer upotrebe tvog izraza, a ti se odmah ljutkaš, ccc :)
Ne ljuti se edo, dobar je dečko. Ma i ne trebaju ti stihovi u primeru, to je valjda opštepoznato, ja bih to i brisala. Primer, mislim.
Hehe,Aurora,sve od DK znam napamet.:) Lullaby,ma ne ljutkam se bolan.Obično provjerim nalog onoga ko mi piše.Ako su defke dobre,bolje da ne prigovaram ništa.Neću da se čirim.:)