
Kaže se za čoeka koji se toliko zgrušao/uznojao/skupio da na neki bolesni način podseća na spermu koja se prilično zgusne ukoliko ejakulacije nije bilo odavno. Vremenom dolazi do akumulacije spermića i njihova gustina se povećava. Srazmerno toj gustini je gustina znoja garija koji se usafto.
-Šta ti je buraz? Što si se tako usafto?
-Evo malo... Rekreiram se. Trčao sam tri kilometra duž nasipa.
-Auuuu bre! Čuješ se dovde! Sti nekad čuo za reč "tuš"? Nema šanse da tako bazdiš čak i posle deset kilometra. Dizvineš, izgledaš kao semena tečnost nakon perioda apstinencije.
-Nakon čega?
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.