
Pojava da u nedelju, onda kada najviše imaš da učiš ili se spremaš za predstojeći radni dan, ti sedneš i ne uradiš apsolutno ništa! Naravno uz to sve vreme kukaš jer znaš koliko te obaveza i muke sutradan u taj prokleti ponedeljak čeka, ali svejedno "visiš kao džigerica" i nadaš se da te sutra npr. profa neće prozvati. Nadaj se ti, nadaj... Ujutru ustaješ što je kasnije moguće uz poznatu rečenicu: "Ma 'ajde još malo." Naravno, uz istu ćeš leći maksimalno kasno. Sutradan ćeš po pravilu nadrljati, ali niko nije iznad Sindroma Nedelje! Tad smo kao leševi.
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
MATORI PRDONJA VRH
Tnx brate. Prostudirao sam tu pojavu. Mislim da ovu bolest mogu da predajem na Medicinskom Fakultetu, a da na Farmaceutskom dokažem da za njega ni Galenika lek napraviti neće.