
Jedina stvar koja se ne može kupiti novcem.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Odlična +
Сиромаштво као појава или као популација
+
e, ovo je baš kul, ako nije plag, komp mi je prespor da mogu da proveravam +
Hvala svima! :D
Baš sam prečešljao ceo sajt i primetio sam da ima sličnih, ali ne mogu da se okarakterišu kao originali. Neka modovi odluče :)
Hvala svima! :D
Baš sam prečešljao ceo sajt i primetio sam da ima sličnih, ali ne mogu da se okarakterišu kao originali. Neka modovi odluče :)