
Украсти нешто.
Јован Кантакузин: Добро, све смо уредили, једино ја бих хтео да заузмем и Христопољ са Сером.
Душан: Не може Христопољ, што Христопољ да ти дам?
ЈК: Па кад заузимаш већ толике градове, можеш и мени оставити јебени Христопољ.
Душан: Е ЈОВАНЕ...Е ЈЕРИ ХОЋЕШ ДА ТЕ ИЗНАБАДАМ ГЛАВОМ САД?
ЈК: Ај' не сери него ми дај још један град, шта ће да те кошта.
Душан: Јоване, ја се надам да ти схваташ да сам ја полу-Бугарин, што значи да не само да знам да спремим шопску салату за мање од 25 секунди по порцији, него и да могу да ти мунем нож у леђа кад се најмање надаш ако ме будеш нервирао.
ЈК: Ааа, запамтићеш ти мене, Душане, кад-тад.
Душан: Море губи се док ти и Сер нисам узео.
ЈК: Него мислио сам да унајмимо Турке, мало троше а пуно дају, исплатиће нам се за против цара.
Душана: Хахаха, па реци лепо човече да волиш да правиш еурокремић, вреле ноћи у сатену и млеко од кокоса фазон. Ако, ако, воли Душан да се меша, јер је Душан космополитен као онај Диоген, ал' не партизан што ће да се роди за шесто година него онај ваш што је упао пијан у буре вина па више није могао да се извуче као мој покојни таст, Бог да му душу прости. И враћај тај тањир што си га скентао под сукњу, изгледа ти као да имаш НЛО уместо омладинца.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Dadoh splu jer primer jebe ali moram da te obavestim http://vukajlija.com/skentati/695214
Nek ostane samo zbog primjera. +++