Sms Citaci

Corava Posla 2010-09-21 18:42:52 +0000

Ova vrsta citaca je zastupljena u autobusima gradskog saobracajnog prevoza i mozete ih vrlo lako primetiti.dok kucate sms na vasem mobilnom telefonu oni "spontano" krajnje ne zainteresovano bacaju pogled na ekran vaseg mobilnog aparata iz ciste radoznalosti.valjda im je njohov zivot dosadio pa pokusavaju da vide da li se to desava i drugima.

6
41 : 10
  1. dobra je,skroz realna :) danas mi bas u busu neka matora zevala u fon dok sam kucao,mentol ziljavi :D

  2. e kad neko tako mator počne da mi zeva u telefon ja pišem karaćute sve kikice ću ti pogurati u dupe trsticu te sve cibulje cu ti iscediti

    i tako to animal porn uglavnom
    +++++++++

  3. hahahaha vihore pobedio si,dao si mi ideju da sledeci put prenerazim nekog penzosa perverzijama xD

Omiljeno za [3]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.