Srpska socijalna politika

aurora072 2010-12-21 11:28:08 +0000

Sve radnje koje su usmerena na slanje što više mladih u beli svet da bi mogli jednog dana slati devize rodbini da ovi ne bi pomrli od gladi i nikakvih penzija.

-Sine, sine, skinuli vize! Evo majka ti spremila toplih džempera, ajd sad idi...
-To majko! Akobogda za pet godina ti šaljem penziju.
-Hvala čika Vladi, hvala svima koliko ih ima.
-Još večeras zovi Olju i glasaj za Utisak.
-Hoću sine, ajd sad, požuri, zakasnićeš na autobus.

12
42 : 2
  1. Која суровост!+

  2. moja sudbina... evo plus iz tuđine +

  3. a ja za malo da odem...+++

  4. i ne kajem se što nisam,verovala ili ne,kad čujem ove što su otišli...

  5. Taka sam ti po čitavom tijelu ;) taj rad da prostiš.

  6. Svi koji odu kukaju kako je tamo teško, nema se za leba´ , a onda dođu ovde u novom audiju, ili vidiš slike sa Kube i skontaš da i nije tako loše preko, jedino što tamo mora da se šljaka kao konj da bi se uspelo... U Srbiji je ovako http://www.youtube.com/watch?v=8zUnCA4-_0U&feature=related ... Ali Srbija je za mene majka, i ne vidim sebe nigde preko...;)

  7. Primjer me je nasmijao, al' baš :))) +++++

  8. Haa i mene, vjerujes li??

  9. Hvala što misliš na nas penzose! Svi bre za nas da radite!+

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.