šta li ona njemu radi

andrej] 2010-02-25 20:44:23 +0000

koristi se u situaciji kada je neki privlačan muškarac iskreno (ili barem naizgled iskreno) zaljubljen u neku neprivlačnu ženu, pored svih privlačnih žena koje može da ima. korisćenje izraza otkriva blagu ljubomoru prema neprivlačnoj srećnici, ako ga koristi neka ženska.

moja tetka o svom skolskom drugu, koji je oduvek smatran privlačnim:
on je stvarno zaljubljen u onu ženu mu, a ona još od srednje izgleda ko baba. 10 godina ju je ganjao. šta li ona njemu radi pa je tako voli. <umire od smeha>

0
29 : 4

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.