Statističar

Lеxa 2011-09-16 00:23:17 +0000

Лик у друштву који само прикупља информације кад год је неки хепенинг. Обично тежак смарач на куб. Не зна да се проведе, али зна да је Ћоми у просеку 21 сат дневно пијан у току новембра (ваљда зато што тада шибају славе, Јебем Лига). У ворду има све заведено, ко је колико риба смувао за колико недеља, колико пара пукне Ћивша за један ЛигоШампионски уторак на клаџу и са колико њих се Лидија спавала без кондома. Понекад и држач свеће.

Не вари, али зна да је код Бакија сома сканкоза, а код Марлија је сома оранџ бад, те тако прави неке пропорције, и рачуна колико његови другови пукну кеша за џицу. Такви ликови су често ходачи по курцу.

- Миланче, дал' да ћеш опет да пијеш? Па моја статистика каже да си јуче попио 4 јелен фреш са укусом лимуна, 8 самерсби алкохолних цидера, 7 ђус-вотке, што би рекло, да си имао око 4,9% алкохола, на граници смрти, узевши у обзир да на испирање ниси ишао, ти фактички и даље у себи имаш око 1% алкохола

- Ало дагестанац, иди јеби нешто. Ко је звао уопште овог Јавора?

0
22 : 4

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Ovo je prejako!

Banja Luka Forum · 21. April 2007.