
U skladu sa vremenom u kojem živimo ljudi su pronašle prikladniji način da izraze svoje manje ili više pametne ideje i stavove. Svedoci takvih (genijalnih) ispada smo svi mi na mnogobrojnim sajtovima koji su postali stecišta razmenjivanja stavova i ideja. Izvedeno iz stare poslovice "Što na um to na drum"
Čiča: Pičko ustaška jebem te usta usrana Srbija je sveta zemlja šta ti radiš u njoj jebem ti mater majčinu albansko balijsku jebo vas tito štovas napravijo. Kosovo je srve Srbije brej
Hrvoje: Kaj si ti neki ubojica pa ćeš tak razgovarat samnom. Kaj si umislil govnaru pićkasti ja sam za tebe aristokracija plave krvi pa mi imamo tisućljetnju povijest pićko ciganska
Azem: Pušim kurac srbia kurac
Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.
Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.
+
Hvala. Primi me u odabrane