
Ono što ti preostaje da uradiš kada se nađeš u blizini osobe u čijoj bundevi, koja ona zove glavom, mesto mozga stoji suva šljiva. Ludiš tako opkoljen ogromnom količinom gluposti u vazduhu a pri sebi nemaš nijedan tupi predmet kojim bi mogao sebi da naneseš frakturu lobanje, i mirne duše odeš sa ovog sveta.
- Meni se sviđa taj tip muškarca, Dado Polumenta. Onako, baš je muževan, a i nov album mu je ekstra u nekom rok fazo... Milane, šta radiš to???
- Pokušavam da šutnem sebe u glavu kao Brena!
- Jebote, jesi li normalan pa svi gledaju u nas! Milane!
- DUGE NOGE ZA IGRANJEEEEE!!!
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Hehehe..+
Ахахаха, насмеја ме.
Ahahahaha, koja fora sa ovom pesmom :))))
Ekstra! +
Odlična, a avatar ti je zakon....KASAPIN!!!!!!!
+
Hvala Kurajberu vasploditelju!
Ахахахахаха јебем ти лебац. +++