
Kaže se sarkastično za nekoga ko mnogo prosipa mudrosti a pritom nije u stanju da sasluša druge ljude jer misli da je jedino njegovo mišljenje ispravno. Raspravljanje sa ovakvim ljudima je kontraproduktivno i loše po zdravlje.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Брат Валсинарб :)
Nemoj sa njim raspravljati, ne vredi. Obično razmaženo derište, pročitaj njegove poruke u temi ''Penetracija u psihu'' (inače njegova tema i sve će ti biti jasno).
Što kaže za njega The Prof, naš dragi Valsinbuljar.
Znam. Nemam ja ništa protiv njega čak mi je i zanimljiv lik, pratim šta piskara po forumu
Мени је довољно да му прочитам прву реченицу неке његове теме на форуму да схватим да је лик мало превише опсједнут атеизмом.
Ma opsednut je on mnogim stvarima al pusti zanimljivo je posmatrati kako pokušavaju da ga nabede svašta na forumu a on samo tera svoje-