
Kažemo jako beskorisnoj osobi. Toliko nesposobnoj za život da je to jebeno strašno. Ništa ne ume sama da odradi, a ako slučajno pokuša, to sjebe do granica lucidnosti. Prosto ne znate da li da se smejete i plačete. Osoba kojoj fali dva kraja i sredina.
- Pobogu, Milice, šta uradi ovo od stana, moram dim da rasterujem rukama, zavesa se napravila od njega, jebote?!
- Pa, pokušala sam da ispržim viršle, i zaboravila sam na njih, i otišla sam napolje, i kada sam se vratila, ovo sam zatekla. A mnogo je hladno da bih otvorila prozor.
- Ma, devojko, idi, leči se. Toliko si beskorisna da ti treba staratelj!
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
"tebi treba staratelj" je beskorisna osoba? Ne valja ovako.
Opa, ko se to javlja? Prepravila, jbg, pisala u žaru, pa nisam ni obraćala mnogo pažnju. Danke :)
Dadoh plus, ali je primer očajan...
Samo meteš navodnike. +
+