
Telohranitelji su tipovi sa uhranjenim ledjima.
Stanovnici Tokija koju su juče ujutru pošli vozom na posao, na jednoj stanici su imali neočekivanog "saputnika" - divljeg majmuna.
Radnik obezbeđenja ugledao je životinju u blizini ulaznih vrata na stanici Šibuja, ispričao je portparol tokijske železnice.
Majmun se popeo na stub kod izlazne kapije, a opkolilo ga je 30-ak ljudi iz obezbedjenja koji su pokušavali da ga uhvate.
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
Jeboteeeee
hahahahaha
Dao sam ti + ali zasto...?
Zato sto si sazaljiv i dobar covek, a uz to zivis na selu, taj seoski vazduh cini ljude boljima nego sto inace jesu.
Otkud ti to da ja zivim na selu?
Obično im je mozak slabije uhranjen i vremenom im koža i neprobojni prsluk srastu.