
Израз за првокласну курветину коју је таслачило пола града (понекад и Србије). Иза себе је сигурно оставила неки абортус, а могуће је да има и неку полну болештину.
Пример #1
А: Је ли бре сам ти прич'о шта је она Марија радила јуче?? Ја брате нисам могао да верујем.
Б: Не брате.
А: Чекај јел' знаш ти њу уопште?
Б: Не брате, први пут чујем за њу.
А: Како бре не знаш јебо те. Марија брате из Лаћарка, долазила овде сваки дан. Знаш је сигурно.
Б: Не, не, стварно не знам.
А: Ма добро, нема везе. Наћи ћеш је на Јуџизу.
Б: Хаха шта, курва нека?
А: Курва над курвама брате, шта да ти кажем.
Пример #2
А: Говно једно, пијандуро једна, како те није срамота да ми то кажеш. Распао си се, не личиш ни на шта, не можеш ни да ми присмрдиш. Животињо једна примитивна!!!
Б: Ти мени нешто кажеш пизда ти материна, карало те је пола Србије јебене, траже те на Јуџизу! Мени ту нешто сереш курво једна! Ај мрш у пизду материну, смрди ти из уста на курац!!! (Шамарчина)
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
lepo, lepo +
dobra je defka, nešto sam mahinalno dao minus, evo izvunjavam se...
ma nou problem sve je ok :)