Ona divna osoba koja nam čini život srećnijim tako što pravi vijače od naših nerava, i nesposobna da ih preskoči, ona skače po njima svaki dan u određenim terminima sve dok ih ne zategne i ojača k'o čelične žice.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Neka se toj divoti, gore pomenutoj, Profesionalnoj Skakačici Po Živcima vrati isto, istom merom, ali daleko od mojih očiju.
Imam ih nekoliko, kakve gnjavatorke!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ti lepo tim tvojim kupiš vijače il' trambulinu i kažeš: na pa skačite, kad vam se već skače. :)
Inčrsting +