
Sveto trojstvo klinaca u malom fudbalu. U svakom timu ima po jedan lik koji na svaku drugu kornu traži penal (i koga svi iz protivničkog tima kuliraju) i jedan koji važi za najboljeg igrača koji uvek zavali go.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
ne kuliraju uvek...Bilo je oko te sporne treće svega i svačega...;)
Савршен начин да подјебеш већ начетог противника и тотално га избациш из такта! Једна од ствари због којих је фудбал злата вредан! Хахахаха