
Дроља што ће са ужитком примити китић ћалетовог сина којем је фора на фазон -колико је сати? 10. - иди реци то некоме кога занима- ЗАИСТА, по први пут успела и донела успех у мизерном, усраном животу што се своди на курчење материјалном својином ''маторе, ћале ми доно лопту са Сан Сира, до јаја је ал' нећу да је износим на терен, они старији стално смарају, пробушиће је после два дана фудбала, греота, италијански квалитет''
Лептирица што праши курчеве методом са цвета на цвет, да уколико тако настави а ћерке добију њене особине, човечанство неће морати да брине за кисеоник а покрет младих горана и смер ''за заштиту животне средине'' лагано ће претрпети слом.
Пушап сисурине крашене стријама и јебено дупе испуњено целулитом. Риба код које лаган пролаз добијаш са фризуром кретена којем је било жао да баци више од 100 китни за шишање и причом Ивана Гавриловића уз мајмунске кореографије и покрете руком да кад би га посматрач у углу клуба боље погледао, сконтао би да он заиста љушти банану.
Толико се трошиш да ћеш клиторис на метар продавати, тротоарко, мене си нашла да завлачиш, који емоцију није показао ни мами кад су је кола опалила. Био добар онај Ауди јебемлига.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
И није лоше. Нисам сигуран да ли има још једна на сајту јер је Кајзен појео говно са овом претрагом.
Pa ima, ali ovo je baš kreativno pisanije, tako da ne smeta.
+
Jeste za plus, nema tu šta, ali mislim da previše generalno defke svodiš na hejt, što malo smara. A i ovo vuče na prokeljku ti.
Bravo kralju samo dominiraj