
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Било слично у одабранима.
A jebeš ga, ja se obrijao pa mi sinulo. :D
Саћу нађем па да видимо шта је.
IИма и овако
http://vukajlija.com/celav/8267
али није то она на коју сам мислио.
Dajte bre ljudi, ima po 10 definicija na isti fazon i mene uvek nađete da zajebavate, a ono stoji godinama. Boli me kurac za skor da ide i u 100 minus, samo nemojte da brišete.
Јес, што се мене тиче не треба да се брише. Омашио сам, мислио да постоји иста или јако слична овој, али је не нађох и повлачим реч. Минус остављам.
+