
Poznat stil sedenja na svojim ukrštenim nogama.
Tako skromno, neprovokativno, nehipsterski, tako studentski, dok onako delješ pivo u studentskom parku sa svojom klošarskom ekipom. Student si i klošar si.
Ili si nekomercijalni gitarist koji svira "Neko te ima noćas" za svoju kalakurdiju jer su studenti i tako nekomercijalni, dok sede onako na zemlji. Prosto, tako studentski.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Do jaja defke nalog ovaj ima...