To je ono što mi plaćamo da bi smo gledali naše devojke u dimijama u udarnom terminu na RTS1.
"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.
Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.
Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"
Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.
Porez na glupost.
Kad sam odlucio da placam, mislio sam da ce tim novcem da ukinu ili bar skrate reklame (narocito debilne, mada i nema mnogo drugacijih); nadao se da ce vratiti Dragu Jonas da bije packe a spikeve sa govovnim manama vlatiti logopedu na popvavni. Nadao sam se da cu "Bolji zivot" gledati samo po kazni ako upisem FDU. Nadao se da ce domaci sport-isti biti na Nacionalnoj TV. Molio se Bogu da ce im bar pertle viriti kad prikazuju vladajucu elitu (hehehe, elita!). Nadao se da mi nece i ovde pevati Neki Zeljko...
Ma kazem vam, porez na glupost i.