
Сваки бик из кориде који у свом животу успе да рокне тореадора.
Прво га једним рогом натакари кроз шупак и црева, носи га једно 30 метара док овај беспомоћно млатара рукама у агонији, па га баци у прашину. Затим му другим рогом пробурази јетру и слезину, и док овај испушта говњаву крв и душу, поносно дигне главу ка публици као да каже "Ево вам масан курац, јебите се садисти, сад могу на ражањ".
Ужитак који свако нормалан осети као последицу успостављања космичке равнотеже и задовољења правде може се илустровати само фацијалном експресијом Драгана Николића када у једној од оних ретардираних реклама срче Гранд кафу.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Драган Николић, објаснио+
опала, добар повратак +++
Објаснио си +++
Predivna defka. Prvi deo primera me je oduševo. lololo +
Хвала људство :)
Svaka čast za ovo sa Gagom. K'o im kriv kad izigravaju crvenu maramu :)
+++
Ахахахаха! "Ево вам масан курац, сад могу на ражањ." ЛОЛ! Одлично. Само ваљда Гранд кафу?
Гранд? Саћу прештелујем, хвала.