
ha,ha,ha......Ovo je jedna od prica kojima zamlacuju narod.Bilo bi lepo da se ostvari,ali mislim da nema nista od toga,zato sto cak i ako ispunimo sve uslove,nacice nove,kojima ce da nas uslovljavaju
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
A ja to čuo negde na vstima i od profesora (inače ozbiljnog čoveka), i obradovao se, i baš bio srećan, i baš kontam: super, Francuska, Nemačka, Aust...a odakle ti kinta, konju glupi?! Džaba nama i da nas stvarno puste, nije viza najveći problem :)