
Kada dok šeta ulicom, i gleda svoja posla, na prolaznika padne kondenzat od klima uređaja.
A:”Opa batice, palo ulično tuširanje!”
B:”Malo. Boli ih patka. Što da se cimaju da sprovedu drenažu?”
A:”Još malo, pa će ti kišobran biti potrebniji kad’ je lepo vreme nego kada pada kiša!”
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Dobro ako to prihvatiš kao"tuširanje"-ja ponekad imam drugačije asocijacija...;))+
@iskusni interpretato
"Kad porastem biću kengur" ?
"Jebali vas klima uređaji!"
Nisam gled'o "Kengura", al' kad god mi padne kap iz klime na glavu, pomislim da me je neko zašlajmario. Mamicu im bezobraznu. +
@Mr.Moon
Pa u toj sceni, dvojica likova pišaju sa vrha zgrade. Njihov ortak u tom trenutku prolazi ulicom, i osetivši kapljice na glavi, pogleda u vis i kaže:"Jebali vas klima uređaji!" Doduše, pred kraj filma provali da su ga ranije u toku dana ovi popišali.
Vidiš, nisam ranije imao tu asocijaciju. Ih, bre, sad si me sjeb'o :)
@Mr.Moon
Pa, ponesi kišobran :-D
Stigo progres i u Srbiju.
Mislim na klime.