
omiljena zanimacija svih nas kad smo bili mala deca. prvo joj odseces kosu (mozes i da spalis ako znas da rukujes upaljacem), onda das psu da je zvace i vuce po dvoristu. onda je obicno sakrijes i gledas mladju sestru kako se igra sa barbikom bez glave. barbika je mogla svuda gde tvoj omiljeni akcioni heroj nije- u blato, vatru, vodu, septicku jamu, njene mogucnosti su bile neogranicene.
ako nemate ideja pogledajte ovaj klip
http://www.youtube.com/watch?v=ZUNWzuyuXqE
slobodno ostavite svoj komentar o tome kako ste vi unistavali tudje barbike, i slike unistenih barbika i uplakanih sestara sa barbikama bez glave.
samo je bezglava barbika- dobra barbika
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
ahahahahaha znao sam da je tvoje..plus...crnjak ali plus...
Jadna barbika... Kako ti nije posle žao kad vidiš sestru kako plače za njom? Nusmi.
a kontam i da je zezanje...:)
bart simpson fazon
Боље од бункера, али опет недовољно за плус.
pekky bukvalisto :) strajo bart ima 2 mladje sestre, duplo vise barbika za unistavanje :D
javio zezanje brate, nemam mladju sestru. to su bile moje barbike
ma to je odlično...zamisli da si se sa Kenovima igrao, pa još venčavao Kena i Kena...kidaj glave, normalno...:))
Ja nisam imala barbike, ni lutke. Igrala sam se autićima i mastersima, i gađali smo se jajima. A da, pričala sam i u muškom rodu jedno vreme :)
ја сам добијала барбике за рођендан али сам их увјек растављала, мицала главе и удове па су стајале у три кутије: за главе, удове и трупове:) а онда састављала мултиетничку барби:)))