Utrnuti

Klinkenštajn 2013-12-01 18:47:51 +0000

Skočopizditi se, ukočiti se od zime, zalediti se. Telo sleđeno, vilice cvokoću, jaja otpadaju, a pingvini oko tebe riknjavaju od hipotermije.

- Matori, jebote, izađem danas da prošetam do parkića, imam goste pa mi trulo da varim na gajbi. Kad ja napolje, a ono ujeda! Utrnuo sam jebeno!
- Oće to kad u decembru izlaziš u majici. Jebiga, ti od juna ne prestaješ da variš na dnevnoj bazi pa ti popustio osećaj za realnost. Ovo sad, to ti se zove zima, dečko.

5
23 : 5
  1. Dobra je defkica. Danas su mi jaja otpadala, baš kao što si i napisao :(
    a druga stvar je da nekako bezveze izgleda defka kad je bez komentara. Jebem li ga, možda se tripujem :)
    +++

  2. Danas su mi jaja otpadala, baš kao što si i napisao

    Šta misliš zašto sam ovo napisao:D

  3. Hahahahahahahaha, ti si jebeni kralj :)

  4. jebeni kralj

    jebeni kralj je u svojoj suštini kraljica
    a ovaj utrnuli, on je Šejn, sa utrnulim osećajem za realnos
    zato ga i volemo!
    koi če nam kurac realan?
    realno!

  5. jebeni kralj je u svojoj suštini kraljica

    Ili peder, ali nemoš mu ništa jer ima krunu na glavi... Al' ovde niko i ne treba da bude realan, diša dobro rezonuje:)))

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.