Vila Ćomanojla

Električar  2012-04-24 00:36:35 +0000

Prvi ženski lerdi u srednjem veku. Njeno zelje je uvek bilo Bundes liga, a Turci su joj bili najbolje mušterije. Od dima koji je pravio njen hašiš nisi mogao da vidiš Stambol u sred bela dana. I sam sultan je voleo da brsti zeleniš i onda onako izdobijan upadne u harem i raščereči sve u njemu.
Legenda kaže da je zbog velike ljubavi prema Marku Kraljeviću ona izdala Musu Kesedžiju i podvalila mu špricani skank od koga je Musa dobio žešći trip da može da leti. Skočio je sa minareta i nabo se na Markovo koplje. Tako je naš Marko postao najjači srpski junak, a vila je dobila kesu dukata i dve nove mušterije za hedove, jer Marko je sve delio sa Šarcem.

-More Turci ne gazte oranja!
-Deda šta se tripuješ, si opet pušio one moje cigare?
-Jao sinko, ne da me rade, nego mi nije dobro. Sikter Turci!
-Do jaja. E deda čuvaj se Brankovića, čuo sam da oće da eskivira šorku.

12
62 : 16
  1. Neobjašnjivo loš skor.+++

  2. Hahahahahahah +++

    Skočio je sa minareta i nabo se na Markovo koplje.

    lolololo

  3. E baš se iznenadih sad, mišljah da je Buksnetina pisao :)

  4. narkomančino, sprdaš se sa srpskom istorijom...

  5. OHOHOHOHOHO SJAJNO ELEK!

  6. Видим ја да ћеш ти врло ускоро прећи на нашу, ћоманску, страну.

  7. Aauuu al je tebi dobrooo :D
    +++

  8. hahahahahhaaa
    ma i homer se drogirao, lečio glaukom.

  9. Nači, po inerciji lupam nusmi, ali eto, tvoja epika me raznežila. Divno.

  10. Ovo je ona prava Električarska defka puna slenga. Izvrsno napisano.
    +++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.