
Žena koja na efikasan način eksploatiše svoje vaginalne resurse tako što sa istima omamljuje više mužijaka u istom trenutku.
Ona kontroliše situaciju dok mužijaci zaslijepljeni čarima njene ženstvenosti beskompromisno je slijede, po čemu se i volovodstvo razlikuje od kurvaluka i prostitucije.
Iako se niko nije pozabavio nelogičnošću zašto termin nije zaživio kao "muškovodka" već volovodka, to ne sprečava populaciju da ga vrlo često upotrebljava.
-A to je stara volovodka!
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.