
Ако пре и после твоје дефиниције има по 10 много лоших дефиниција, не вреди ти ни да напишеш ремек дело.
Минуси углавном иду по инерцији.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Cinjenica
А са друге стране, ако твоја дефка иде иза неколико добрих, не мора да значи да ћеш добити плус, као што се да видети из примера :))
Pišeš zakonik? :)
minus ..po inerciji..a za ovu količinu loših pre i posle nisam ja odgovoran...
Svaka čast javio. :)
Kontam da ove defke posle nemaju nikakve veze s tim...sta ima neko s defkama posle tvoje,ako je tvojoj vec dao minus? :D
realno bila je za plus..ali morao sam da potvrdim zakon...zato što se slažem...ako ne bi bilo ni jednog minusa ne bi ti valjao zakon...:))