na zalost,u zemlji Srbiji, i dalje je to AUTOMOBIL!
"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.
Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."
Gamers.ba | 23. Jun, 2010.
sta fali Wartburg- u!!!!! dobro fali mu dosta ali....bolje ista nego nista xD