
Youtuber koji svojim komentarom smiruje zavađene četnike, balije i ustaše, koji se 'poubijaše' u komentarima. Najčešće se njegov komentar nalazi na vrhu, kao 'highest rated comments'
'iksoks' : Ljudi nemojte da se prepucavate, šta je bilo bilo je, budućnost je pred nama. Šteta je što se raspala bivša Juga, ali šta da se radi. Ja sam Srbin, ali jednako poštujem sve nacije. Uživajmo u ovako lepoj pesmi. (317 likes)
__________________________________________________________________
'antepavelic': Napu*ite mi se ku*ca svi vi Srbi, je*em vam mater.
'ravnogorac': Ubij Hrvata da Šiiptar nema brata!!! Kosovo je Srbija!!
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
sta ce covek, neko mora i taj Sizifovski posao da radi