Za ukras

Dejanče 2014-08-11 11:28:08 +0000

Pro forme radi. Predstavlja stvar koja nema nikakvu upotrebnu vrednost i trenutno ne služi ničemu osim da dekoriše enterijer ili eksterijer.
Takođe može da predstavlja i osobu koja je totalno nekorisna i za koju se ne zna koja je tačno njena svrha u određenoj organizaciji.

-E ćale... Ne znam kako ovo da ti kažem, ali mislim da je Marija trudna.
-Misliš!!?? Kurac ti moj misliš, tebi mozak izgleda služi samo za ukras!
------------------------------------------------------------------------------------------
-Brate ja ne znam šta da radimo. Ovaj lik što ga je doveo generalni ne radi ništa. Čemu koji kurac on služi kad sve moramo da radimo umesto njega?
-Služi za ukras. Viša sila ćuti i radi.
------------------------------------------------------------------------------------------
-Au... jebote al si se ti natovio.
-Ma idi... ugojio sam se 15 kg.
-Pa brate dao si 30.000 na traku za trčanje a nisi je koristio dva puta. Izgleda da ti služi samo za ukras.

9
31 : 3
  1. Ko da je umro sajt...dajte pljuseve breee +

  2. nije umro, nego se nešto razjebalo...neće kaizen da radi svoj posao, džabe ga plaćam...

  3. Коа је фора са стрицем и тим муњама? Упознајте ме моледидем вас.

  4. Ovu defku bi odobrio i stric
    +

  5. komotno može i na naslov, ali KOMOTNO

  6. Slažem se gugi :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.