
Гол у који лопта не може да уђе ни под тачком разно. Објекат на који као да су бачене чини јаче од влашке магије које ни највећи чаробњаци спорта не могу да разбију и постигну гол. Какви Роналдо, Меси и остали смртници, Ол Стар квидич тим Хогвортса да јуриша одједном са три лопте, испушили би га. Сеп Блатер и Мишел Платини да дигну дупе из фотеље и лично дођу да угурају лопту у гол, не би успели. Нема гола. Јебига, нека виша сила. Паранормално. Неће лопта у гол па да је јебеш.
-Шта је бре ово, Бразил - Мауританија 0:0? ШКК? Ја играо 15+, па Џанки имао дојаву за десет најмање, он никад не маши. Шта се ово дешава?
-Јебага, не иде, ови дивљаци зачарали мрежу. Овај голман ваљда врач у неком племену па бацио магију, само мумла нешто и пљуцка, а папагај му седи на пречки и сикће на противнике. А ови као везане вреће, прстом у дупе не би могли да погоде. Нису овде чиста посла, ово ни Гандалф не би могао да размађија.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Ima toga, ova defka je istinita!
Ја само истину пишем. :)
Pfff Gandalf je pičkica.
+
ev moj prvi komentar nakon mukotrpnih 50 poena :D ... i ima istine u ovom, kad neće ,neće da ga jebeš
Офтопик - добродошао бла бла.
Инаеч дао сам плус после прве реченице. А на крају сам ставио и звездицу.
Lololo dobra brate.
Au kako mi se sviđa ova defka *
Ako je Žeremi Maljerbe branio sve je moguće +
Прво дадох плус, али кад сам ово прочитао ставио у омиљене.
Добар одабир Џони.
Маљербе хоботница зачарао мрежу +!
Odlična