
Ovaj izraz je polako ali sigurno počeo da nestaje iz srskog rečnika još krajem osamdesetih i početkom devedesetih godina prošlog veka. Danas ga neretko zamenjuju izrazi tipa : cimati,zezati,zajebavati,jebati, karati itd
Lingvističari savetuju da ukoliko se odlučimo za upotrebu gorenavedenog izraza da to uradimo veoma obazrivo zbog velike mogućnosti nesporazuma i nesuglasica kao u sledećem primeru:
-Pa dobro čoveče što me zafrkavaš već sat vremena te čekam?!
- Izvini dečko jesi ti gej ?
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
A šta je falilo ovoj definiciji?
http://vukajlija.com/zafrkavati/162766
ništa, neam ceo sajt vukajlije u malom prstu nisam ja bogotac!