Ono što kažemo kad vidimo grešku prirode, Božji fejl, paćenika bez sreće i pameti zarad čijeg je postojanja šteta i dupe počešati a kamoli šta više.
-Divi ga vajo, popio tri piva, skinuo se go, otišao u kuputalo, čučnuo na veš mašinu i neće da izađe. Sad je počeo da plače za Bambijevom mamom i u pauzama pjeva Karleušine hitove.
-Žali Bože genetskog materijala koji je utrošen za njegovo bivstvovanje.
_______________
-Hahah e skontaj one emo blizance što su izbušili lice, ovaj jedan izbušio samo desnu stranu a ovaj drugi lijevu. Čuo sam još da već godinama ne nose ništa osim kožne odjeće, da u njoj čak i spavaju.
-Žali Bože genetskog materijala. Bolje da ga ih je majka progutala.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Ahah. Wasted DNA:)
+
Jako dobro +
Plus mada mislim da se kaze GENETSKI a ne Geneticki materijal.
Genetski ja mislim, ali ok +
Ja mislim da je i genetički pravilno.
Ali popraviću. :)