чудан народ из сорте масона. држе цео свет. имају много пара па зато купују нобелове награде и рагби клубове по америци. шкрти као словаци, продају се к'о французи, забадају нож у леђа на фору бугара, а намештају текме к'о италијани. нема много зајебанције са њима.
"труди се да поштиваш оца и матер, а жидове презири и нападај али немој да им отимаш новац јер ће да те проклињу и жртвују животиње за душу пара које си им узео. јер они воле паре много"
део из мог дневника
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.
Највише нобеловаца је било жидовског порекла па ти види земљаче.
видим да вас има и овде
Kakvo prosipanje. Primer je prototip stupidnosti.
Primer je dobar, vidi se da si imao iskustvo sa ovom rasom ljudi. Veliki plus.
Пример је искрен, види се!
хвала на лепим речима. драго ми је да и међу младима још увек има оних који нису пали под западни, жидовски и папски утицај, па могу нормално да размишљају и сами схватају неке очигледне ствари које се годинама скривају од стране цие и масонских ложа.
osjetio sam prosvjetljenje ili su to ipak samo grčevi
Sreten BOGOTAC.
SoulOfMySoul
МОЈНЕ СЛОВАКЕ ДА ДИРАШ ЈЕШЧУО??
+
JEBI IM MAJKU!!!
Biosreten
Švedksa Šveđanima.
Jebo te život. Šta je bre ovo?
Jebo te život. Šta je bre ovo?
Moderne filozofske tendencije.
aaaaaaaaaaaaa Sreten
hahahahahhahahahhahahah
sreten
sreten
sreten
sreten
SRETENJE!
'Bem im majku čifutsku.
Comatose
много добра дефиниција
гамбу
Свака част.
Мурињо
Да, разоткрио си нас. Иначе, ја и још пар људи са Вукајлије смо организовали напад на Светски Трговински Центар. Зашто? Јер нам се може. Како ти је сад?
сретене, обелодани дневник!
фцк
ти си начи неки психопата с тим дневником?
иначе добра дефка.
Sretene, samo napred, potpuno te posrzavam u ovom, za sad, kvalitetnom trolu. Javi na pvt ciji si dupli.
ПОКАЖИ НАМ ПУТ, СРЕТЕНЕ!